Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
 Szanowni Państwo,

Z dniem 25 maja 2018 r. na terytorium Polski rozpoczęło się stosowanie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO), które reguluje zasady przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym oraz w trosce o ochronę Państwa danych osobowych przedstawiamy następującą informację, dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie, 33-156 Skrzyszów 629 A:

Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie gromadzi i przetwarza dane osobowe na podstawie i w granicach przepisów prawa, w szczególności prawa oświatowego i kodeksu pracy w celu realizacji zdań statutowych.

Administratorem Danych Osobowych jest Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie.

Kuratorium co do zasady nie udostępnia danych osobowych innym odbiorcom, poza ustawowo uprawnionym lub właściwym do rozpatrzenia wnoszonych spraw.

Każdej osobie, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla realizacji spraw, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa.

Kuratorium nie gromadzi i nie przetwarza danych osobowych w celach marketingowych oraz zautomatyzowanego przetwarzania w celu profilowania osób.

W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych, każda osoba może zwrócić się do Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie z prośbą o udzielenie informacji. Niezależnie, każdemu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Punkt informacyjny dotyczący danych osobowych znajduje się w siedzibie Kuratorium. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pocztą elektroniczną:iod@skrzyszow.okay.pl lub listownie pocztą tradycyjną.

 

Artykuły

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018.

Drukuj

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018.

Więcej zdjęć w galerii-zobacz...

„Zacznij od robienia tego, co konieczne. Potem zrób to, co możliwe.
Nagle odkryjesz, że dokonałeś niemożliwego.”
Św. Franciszek z Asyżu

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego tym razem odbyło się 4 września. Zgodnie z tradycją najpierw uczestniczyliśmy we Mszy św. odprawionej w kościele parafialnym w Skrzyszowie. Następnie udaliśmy się do hali sportowej, gdzie odbyła się akademia.
Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego zameldował Panu Dyrektorowi gotowość dzieci i młodzieży do edukacyjnych zmagań. Po wyprowadzeniu sztandaru zabrał głos Pan Robert Wadycki, który w imieniu Dyrekcji Szkoły, Grona Pedagogicznego, uczniów oraz pracowników administracji i obsługi podziękował za wspólnie spędzone lata odchodzącemu na emeryturę wspaniałemu nauczycielowi chemii – Panu Adamowi Olszewskiemu. Nie było łatwo pożegnać się z kimś, kto z poświęceniem i oddaniem kształtował młode umysły i wychowywał przez wiele lat kolejne pokolenia mieszkańców Skrzyszowa. Jako pedagoga oraz kolegę z pracy wszyscy zapamiętają Jego cierpliwość, spokój, opanowanie, życzliwość i pogodę ducha. Życzymy Panu Olszewskiemu zdrowia i spełnienia marzeń oraz realizacji planów. Do podziękowań i życzeń przyłączył się również Pan Wójt Marcin Kiwior, który wręczył Panu Adamowi Olszewskiemu Nagrodę Wójta Gminy Skrzyszów. Słowa podziękowania skierowali również przedstawiciele Rady Rodziców oraz uczniowie. Swoimi odczuciami podzielił się z nami również Pan Adam. Dla wielu osób był to szczególnie wzruszający moment uroczystości.
Po oficjalnych wystąpieniach program artystyczny przedstawiły dzieci z klas trzecich pod kierunkiem Pani Lucyny Barszcz oraz Pani Marii Janas. Piękną dekorację przygotowała Pani Klaudia Reiskittel i Pan Grzegorz Mikuszewski. Przedstawienie było pełne radości oraz uśmiechu i sprawiło, że wszyscy z optymizmem pomyśleli o nadchodzących miesiącach nauki i pracy.

2014 Szkołą Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie.
Powered by Joomla 1.7 Templates