DZIEŃ NAUCZYCIELA W NASZEJ SZKOLE

Kategoria: Archiwum 2017/2018

Zobacz galerię....

Dzień Nauczyciela w naszej szkole uczciliśmy uroczystą akademią, która odbyła się dnia 13 października. Spotkanie w hali sportowej poprowadzili: Agnieszka Garbacz i Sebastian Podkowa.

Część oficjalna rozpoczęła się wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie zabrał głos Dyrektor Szkoły – Pan Robert Wadycki. Na początku swojego wystąpienia powitał przybyłych na uroczystość gości: Przewodniczącą Rady Rodziców – Panią Agatę Hoim, Panią Dyrektor Małgorzatę Mróz, księży, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz uczniów. Pan Robert Wadycki przypomniał historię Komisji Edukacji Narodowej, podziękował nauczycielom za ich pracę i złożył życzenia, do których przyłączyła się w imieniu rodziców Pani Agata Hoim.

Po części oficjalnej przyszedł czas na występ młodzieży szkolnej. Tegoroczną akademię przygotowali uczniowie klasy III D pod kierunkiem Pani Moniki Gdowskiej oraz Pani Marty Szostek. Chórem kierował Pan Michał Czernecki, natomiast dekorację przygotowały Panie Klaudia Reiskittel i Marzena Wojtal.

Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobro

i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!

(B. Conklin)

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!