Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
 Szanowni Państwo,

Z dniem 25 maja 2018 r. na terytorium Polski rozpoczęło się stosowanie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO), które reguluje zasady przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym oraz w trosce o ochronę Państwa danych osobowych przedstawiamy następującą informację, dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie, 33-156 Skrzyszów 629 A:

Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie gromadzi i przetwarza dane osobowe na podstawie i w granicach przepisów prawa, w szczególności prawa oświatowego i kodeksu pracy w celu realizacji zdań statutowych.

Administratorem Danych Osobowych jest Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie.

Kuratorium co do zasady nie udostępnia danych osobowych innym odbiorcom, poza ustawowo uprawnionym lub właściwym do rozpatrzenia wnoszonych spraw.

Każdej osobie, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla realizacji spraw, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa.

Kuratorium nie gromadzi i nie przetwarza danych osobowych w celach marketingowych oraz zautomatyzowanego przetwarzania w celu profilowania osób.

W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych, każda osoba może zwrócić się do Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie z prośbą o udzielenie informacji. Niezależnie, każdemu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Punkt informacyjny dotyczący danych osobowych znajduje się w siedzibie Kuratorium. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pocztą elektroniczną:iod@skrzyszow.okay.pl lub listownie pocztą tradycyjną.

 

Artykuły

DZIEŃ NAUCZYCIELA W NASZEJ SZKOLE

Drukuj
Kategoria: Archiwum 2017/2018
Opublikowano Super User

Zobacz galerię....

Dzień Nauczyciela w naszej szkole uczciliśmy uroczystą akademią, która odbyła się dnia 13 października. Spotkanie w hali sportowej poprowadzili: Agnieszka Garbacz i Sebastian Podkowa.

Część oficjalna rozpoczęła się wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie zabrał głos Dyrektor Szkoły – Pan Robert Wadycki. Na początku swojego wystąpienia powitał przybyłych na uroczystość gości: Przewodniczącą Rady Rodziców – Panią Agatę Hoim, Panią Dyrektor Małgorzatę Mróz, księży, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz uczniów. Pan Robert Wadycki przypomniał historię Komisji Edukacji Narodowej, podziękował nauczycielom za ich pracę i złożył życzenia, do których przyłączyła się w imieniu rodziców Pani Agata Hoim.

Po części oficjalnej przyszedł czas na występ młodzieży szkolnej. Tegoroczną akademię przygotowali uczniowie klasy III D pod kierunkiem Pani Moniki Gdowskiej oraz Pani Marty Szostek. Chórem kierował Pan Michał Czernecki, natomiast dekorację przygotowały Panie Klaudia Reiskittel i Marzena Wojtal.

Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobro

i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!

(B. Conklin)

 

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

2014 Szkołą Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie.
Powered by Joomla 1.7 Templates