Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
 

Artykuły

Gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej

Drukuj
Opublikowano

 

Zobacz zdjęcia...

    17 października bieżącego roku  w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie odbyły się Gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej, które stały się okazją do wyrażenia wdzięczności dla wszystkich pracowników oświaty oraz okazją do wręczenia nagród dla dyrektorów, nauczycieli i pracowników szkół i przedszkoli z terenu gminy Skrzyszów.

Przybyłych gości powitał gospodarz uroczystości pan wójt Marcin Kiwior, który w krótkim przemówieniu podkreślił ogromną rolę nauczycieli w kształtowaniu i wychowaniu młodego pokolenia. Zaznaczył, iż zawód ten to misja i powołanie. Słowa uznania skierował również do pracowników administracji i obsługi.  

 Bardzo miłym  i podniosłym momentem uroczystości było przekazanie gratulacji dla pani Alicji Karwat – dyrektor Przedszkola W Skrzyszowie, z okazji odznaczenia Jej przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę Złotym Medalem Za Długoletnią Służbę.

Wśród zaproszonych gości obecni byli także emerytowani nauczyciele, na ręce których pan wójt złożył szczególne podziękowania.

Wyrazem wdzięczności i docenieniem ciężkiej pracy oraz zasług nauczycieli i pracowników szkół było wręczone Nagrody Wójta, których w tym roku było. Wśród wyróżnionych byli również naszej szkoły: pan Robert Wadycki – dyrektor szkoły, pani Rita Pasiecznik – nauczyciel wychowania fizycznego i pan Tadeusz Sygnarowicz – pracownik obsługi.

 W dalszej części uroczystości swoje nagrody wręczyli dyrektorzy szkół i przedszkoli. Wśród nagrodzonych pracowników naszej szkoły byli: Nauczyciele: Lucyna Barszcz, Monika Brożek, Anna Czyż-Wałaszek, Ewa Fiksak-Krakowska, Jolanta Gaweł, Urszula Hajduk-Budzik, Barbara Kluza, Maria Kozioł, Renata Łyskawa, Małgorzata Madeja, Renata Małochleb, Małgorzata Mróz, Elżbieta Onik, Marta Seruś, Maria Wiśniewska-Bochenek i Jarosław Horbacewicz. Pracownicy administracji i obsługi: Monika Adamska, Anna Drwal, Ewa Gdowska, Anna Kiełbasa, Lucyna Kozioł, Barbara Michałek, Violetta Onak, Zofia Salawa, Maria Szponder, Maria Zegar, Andrzej Stelmach i Janusz Wijas,

 Uroczyste spotkanie poprowadziła pani Danuta Flaumenhaft – dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Szynwałdzie, a uczniowie naszej szkoły uświetnili je występami wokalnymi, recytatorskimi i tanecznymi pod kierunkiem pana Michała Czerneckiego, pani Marii Janas, pani Romualdy Gac i pani Agnieszki Papugi. Wymowną dekorację przygotowały pani Marzena Wojtal i pani Klaudia Reiskittel.

  Wszystkim nauczycielom z okazji Dnia Edukacji Narodowej raz jeszcze składamy serdeczne życzenia.  

2014 Zespół Szkoły Podstawowej nr.1 im. Jana Pawła II i Gimnazjum w Skrzyszowie.
Powered by Joomla 1.7 Templates