Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
 Szanowni Państwo,

Z dniem 25 maja 2018 r. na terytorium Polski rozpoczęło się stosowanie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO), które reguluje zasady przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym oraz w trosce o ochronę Państwa danych osobowych przedstawiamy następującą informację, dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie, 33-156 Skrzyszów 629 A:

Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie gromadzi i przetwarza dane osobowe na podstawie i w granicach przepisów prawa, w szczególności prawa oświatowego i kodeksu pracy w celu realizacji zdań statutowych.

Administratorem Danych Osobowych jest Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie.

Kuratorium co do zasady nie udostępnia danych osobowych innym odbiorcom, poza ustawowo uprawnionym lub właściwym do rozpatrzenia wnoszonych spraw.

Każdej osobie, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla realizacji spraw, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa.

Kuratorium nie gromadzi i nie przetwarza danych osobowych w celach marketingowych oraz zautomatyzowanego przetwarzania w celu profilowania osób.

W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych, każda osoba może zwrócić się do Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie z prośbą o udzielenie informacji. Niezależnie, każdemu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Punkt informacyjny dotyczący danych osobowych znajduje się w siedzibie Kuratorium. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pocztą elektroniczną:iod@skrzyszow.okay.pl lub listownie pocztą tradycyjną.

 

Artykuły

Gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej

Drukuj
Opublikowano

 

Zobacz zdjęcia...

    17 października bieżącego roku  w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie odbyły się Gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej, które stały się okazją do wyrażenia wdzięczności dla wszystkich pracowników oświaty oraz okazją do wręczenia nagród dla dyrektorów, nauczycieli i pracowników szkół i przedszkoli z terenu gminy Skrzyszów.

Przybyłych gości powitał gospodarz uroczystości pan wójt Marcin Kiwior, który w krótkim przemówieniu podkreślił ogromną rolę nauczycieli w kształtowaniu i wychowaniu młodego pokolenia. Zaznaczył, iż zawód ten to misja i powołanie. Słowa uznania skierował również do pracowników administracji i obsługi.  

 Bardzo miłym  i podniosłym momentem uroczystości było przekazanie gratulacji dla pani Alicji Karwat – dyrektor Przedszkola W Skrzyszowie, z okazji odznaczenia Jej przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę Złotym Medalem Za Długoletnią Służbę.

Wśród zaproszonych gości obecni byli także emerytowani nauczyciele, na ręce których pan wójt złożył szczególne podziękowania.

Wyrazem wdzięczności i docenieniem ciężkiej pracy oraz zasług nauczycieli i pracowników szkół było wręczone Nagrody Wójta, których w tym roku było. Wśród wyróżnionych byli również naszej szkoły: pan Robert Wadycki – dyrektor szkoły, pani Rita Pasiecznik – nauczyciel wychowania fizycznego i pan Tadeusz Sygnarowicz – pracownik obsługi.

 W dalszej części uroczystości swoje nagrody wręczyli dyrektorzy szkół i przedszkoli. Wśród nagrodzonych pracowników naszej szkoły byli: Nauczyciele: Lucyna Barszcz, Monika Brożek, Anna Czyż-Wałaszek, Ewa Fiksak-Krakowska, Jolanta Gaweł, Urszula Hajduk-Budzik, Barbara Kluza, Maria Kozioł, Renata Łyskawa, Małgorzata Madeja, Renata Małochleb, Małgorzata Mróz, Elżbieta Onik, Marta Seruś, Maria Wiśniewska-Bochenek i Jarosław Horbacewicz. Pracownicy administracji i obsługi: Monika Adamska, Anna Drwal, Ewa Gdowska, Anna Kiełbasa, Lucyna Kozioł, Barbara Michałek, Violetta Onak, Zofia Salawa, Maria Szponder, Maria Zegar, Andrzej Stelmach i Janusz Wijas,

 Uroczyste spotkanie poprowadziła pani Danuta Flaumenhaft – dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Szynwałdzie, a uczniowie naszej szkoły uświetnili je występami wokalnymi, recytatorskimi i tanecznymi pod kierunkiem pana Michała Czerneckiego, pani Marii Janas, pani Romualdy Gac i pani Agnieszki Papugi. Wymowną dekorację przygotowały pani Marzena Wojtal i pani Klaudia Reiskittel.

  Wszystkim nauczycielom z okazji Dnia Edukacji Narodowej raz jeszcze składamy serdeczne życzenia.  

2014 Szkołą Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie.
Powered by Joomla 1.7 Templates