„Nauczyciel na medal”

„Nauczyciel na medal”

Dnia 8 grudnia w auli Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie odbyła się uroczysta gala podsumowująca plebiscyt „Nauczyciel na medal”. Honorowy patronat nad tą akcją objęli Jacek Krupa, Marszałek Województwa Małopolskiego i prof. Kazimierz Karolczak, rektor Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Więcej zdjęć w galerii...

Celem plebiscytu było wyłonienie najbardziej lubianych i cenionych pedagogów z Małopolski. Nauczycielka naszej szkoły Pani Maria Janas zdobyła I miejsce w powiecie tarnowskim i czwarte w Małopolsce w kategorii nauczycieli klas 1-3. Bardzo cieszymy się z sukcesu Pani Marii i składamy serdeczne gratulacje. Dla wszystkich, którzy znają i na co dzień spotykają i współpracują z Panią Janas, zarówno dla uczniów i rodziców jej wychowanków oraz nauczycieli i współpracowników jest jasne, że ten zaszczytny tytuł „nauczyciela na medal” trafił w naprawdę godne ręce.

2014 Zespół Szkoły Podstawowej nr.1 im. Jana Pawła II i Gimnazjum w Skrzyszowie.