Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
 Szanowni Państwo,

Z dniem 25 maja 2018 r. na terytorium Polski rozpoczęło się stosowanie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO), które reguluje zasady przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym oraz w trosce o ochronę Państwa danych osobowych przedstawiamy następującą informację, dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie, 33-156 Skrzyszów 629 A:

Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie gromadzi i przetwarza dane osobowe na podstawie i w granicach przepisów prawa, w szczególności prawa oświatowego i kodeksu pracy w celu realizacji zdań statutowych.

Administratorem Danych Osobowych jest Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie.

Kuratorium co do zasady nie udostępnia danych osobowych innym odbiorcom, poza ustawowo uprawnionym lub właściwym do rozpatrzenia wnoszonych spraw.

Każdej osobie, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla realizacji spraw, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa.

Kuratorium nie gromadzi i nie przetwarza danych osobowych w celach marketingowych oraz zautomatyzowanego przetwarzania w celu profilowania osób.

W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych, każda osoba może zwrócić się do Szkołą  Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie z prośbą o udzielenie informacji. Niezależnie, każdemu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Punkt informacyjny dotyczący danych osobowych znajduje się w siedzibie Kuratorium. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pocztą elektroniczną:iod@skrzyszow.okay.pl lub listownie pocztą tradycyjną.

 

Artykuły

XIX Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Jana Pawła II

Drukuj
Kategoria: Aktualności
Opublikowano Super User

XIX Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Jana Pawła II

Więcej zdjęć w galerii-zobacz...

 28 maja 2021 r. w naszej szkole odbył się XIX Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Jana Pawła II, nad którym honorowy patronat objął wójt Gminy Skrzyszów – Pan Marcin Kawior. W zmaganiach wzięło udział 11. uczestników ze szkół podstawowych z Ładnej, Łękawicy, Skrzyszowa i Szynwałdu. Konkurs przeprowadzony został w trzech kategoriach – odrębnie dla klas VII - VIII szkoły podstawowej, klas IV - VI i najmłodszych - uczniów klas 1-3. W związku z sytuacją epidemiologiczną każdego uczestnika i opiekuna obowiązywały na terenie szkoły maseczki i dezynfekcja rąk oraz zachowanie dystansu.

Spotkanie rozpoczął dyrektor szkoły - p. Robert Wadycki, który powitał gości, przedstawił skład komisji oceniającej recytacje i życzył wszystkim uczestnikom konkursu powodzenia w zmaganiach z trudnymi i pełnymi wzniosłych treści utworami Jana Pawła II. Następnie każdy uczestnik konkursu przedstawił własną interpretację jednego utworu Ojca Świętego Jana Pawła II. Po zakończeniu zmagań konkursowych komisja udała się na naradę.

Komisja w składzie: p. Lucyna Lasko /przew./, p. Jolanta Gaweł, ks. Dominik Furgał wyłoniła zwycięzców, którzy otrzymali wartościowe nagrody książkowe. Wyniki konkursu prezentują się następująco:


SZKOŁA PODSTAWOWA - KLASY 1-3


I miejsce – Amelia Karaś, SP 2 Skrzyszów

II miejsce – Amelia Niemiec, SP Szynwałd

III miejsce – Laura Obal, SP Łękawica

wyróżnienie - Roksan Sznajder, SP Ładna

wyróżnienie - Amelia Bujak, SP1 SkrzyszówSZKOŁA PODSTAWOWA - KLASY 4-6


I miejsce – Aleksandra Partyka, SP1 Skrzyszów

II miejsce – Zuzanna Chrupek, SP Ładna

III miejsce –Wiktoria Onak, SP ŁękawicaSZKOŁA PODSTAWOWA - KLASY 7-8


I miejsce – Daria Jasiak, SP1 Skrzyszów

II miejsce – Zuzanna Łabno, SP Łękawica

III miejsce – Natalia Plebanek, SP Szynwałd


Wszyscy uczestnicy konkursu doskonalili swoje umiejętności recytatorskie pod okiem nauczycieli przygotowujących ich do występu. Pedagodzy, którzy przyczynili się do popularyzacji trudnej poezji Ojca Świętego wśród dzieci i młodzieży a także pomogli w wyborze tekstów, otrzymali podziękowania z rąk dyrektora szkoły Roberta Wadyckiego. Na zakończenie pan dyrektor podziękował nauczycielom za pracę w komisji, uczestnikom konkursu pogratulował sukcesów i w imieniu organizatora zaprosił do udziału w przyszłym roku. Konkurs perfekcyjnie jak co roku przygotował i przeprowadziła Pani Barbara Rymek.

2014 Szkołą Podstawowanr.1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie.
Powered by Joomla 1.7 Templates