Kategoria: menu lewe

Działania

do 27 września 2019

zapoznanie rodziców uczniów  z możliwymi dostosowaniami warunków i form przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty

do 30 września 2019

przyjęcie od rodziców uczniów lub słuchaczy pisemnych deklaracji o wyborze języka obcego do egzaminu ósmoklasisty

do 15 października 2019

przyjęcie od rodziców uczniów zaświadczeń o stanie zdrowia oraz opinii poradni psychologiczno-pedagogicznych (w przypadkach losowych również później)

do 8 listopada 2019

uzgodnienie z OKE niestandardowych dostosowań warunków oraz form przeprowadzania egzaminu

do 20 listopada 2019

poinformowanie na piśmie rodziców uczniów lub słuchaczy o przyznanych przez Radę Pedagogiczną dostosowaniach

do 25 listopada 2019

przyjęcie oświadczeń rodziców uczniów lub słuchaczy o korzystaniu albo niekorzystaniu z dostosowań wskazanych przez radę pedagogiczną

do  30 listopada 2019

przekazanie do OKE wykazu uczniów przystępujących do egzaminu

do 21 stycznia 2020

przyjęcie od rodziców uczniów lub słuchaczy informacji o zmianie języka obcego lub rezygnacji z egzaminu ósmoklasisty w języku mniejszości i przekazanie tej informacji do OKE do 23 stycznia 2020r.;

przekazanie do dyrektora OKE wniosku o przeprowadzenie egzaminu ósmoklasisty w innym miejscu niż szkoła (w przypadkach losowych również później)

do 28 lutego 2020

poinformowanie uczniów oraz rodziców uczniów o warunkach przebiegu egzaminu ósmoklasisty

do 7 kwietnia 2020

przyjęcie od rodziców uczniów lub słuchaczy – odpowiednio laureatów/finalistów konkursów/olimpiad – informacji o zmianie języka obcego i przekazanie tej informacji do OKE

do 21 kwietnia 2020

przyjęcie od uczniów zaświadczeń stwierdzających uzyskanie tytułu laureata lub finalisty konkursu/olimpiady i przekazanie informacji do OKE

21-23 kwietnia 2020

przeprowadzenie egzaminu ósmoklasisty w terminie kwietniowym (głównym – dla zdających ze szkół dla dzieci i młodzieży)

1-3 czerwca 2020

przeprowadzenie egzaminu ósmoklasisty w terminie czerwcowym (dodatkowym – dla zdających ze szkół dla dzieci i młodzieży)

do 19 czerwca 2020

odebranie od OKE zaświadczeń/informacji o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty

26 czerwca 2020

wydanie zdającym zaświadczeń/informacji o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty

- o egzaminie:

2014 Egzamin ósmoklasisty.