Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zajęcia Pozalekcyjne

Drukuj

Zajęcia Pozalekcyjne

 

Nazwisko i imię

Zajęcia dodatkowe

Termin

Adamska Ewa

Grupa charytatywna

Rozwijające kompetencje emocjon-społeczne

Poniedziałek 13.20

Barszcz Lucyna

Rozwijające mat-plast.

Wyrównawcze 3a

środa 11.35-12.20

środa 12.35-13.22

Brożek Monika

Wyrównawcze j. ang. kl. 3ab

czwartek 11.35-12.20

Czernecki Michał

Chór-z. muzyczne

czwartek 7.15- 8.00

Czyż- Wałaszek Anna

Rozwijające j. niem.

czwartek 14.10-15.00

Fiksak- Krakowska Ewa

Kółko geograficzne

Dodatkowa przyroda

LOP

Wtorek 14.10-15.00

czwartek 14.10-15.00

Gac Romualda

Kółko j. polonistyczne

piątek 13.20-14.10

Gaweł Jolanta

Kółko polonistyczne

Kółko polonistyczne

Wtorek 13.20-14.10

czwartek 7.10-7.55

Gdowska Monika

Dodatkowa matematyka

Rozwijające mat. - wyrównawcze 4ab

Rozwijające mat.- Gimn

piątek 8.00-8.45

wtorek 12.20-13.20

wtorek 14.10-15.00

Hajduk-Budzik Urszula

Rozwijające j. ang. 4a

Rozwijające j. ang. 3A

Środa 13.20-14.10

Piątek 13.20-14.10

Horbacewicz Jarosław

Kółko informatyczne kl. 4,5

Piątek 7.10-8.00

Janas Maria

Rozwijające mat- plast 3b

Wyrównawcze 3b

Wtorek 12.35-13.10

Piątek 12.35-13.20

Kluza Barbara

Kółko mat. – wyrównawcze 6ab

Kółko mat. - wyrównawcze 5ab

Czwartek 13.20-14.10

Poniedziałek 13.20-14.10

Knap Paweł

Kółko misyjne

Sobota 9.00-10.00

Kozioł Maria

Rozwijające hist. kl. 3ABCD

Kółko historyczne SP

Kółko historyczne Gimn.

Kółko historyczne 3BC

Środa 8.00-8.45

Poniedziałek 13.20-14.10

Poniedziałek 14.10-15.00

Czwartek 14.10-15.00

/co 2 tygodnie/

Kuta Galia

Wyrównawcze i rozwijajace j.ang.

Poniedziałek 14.10-15.00

Łabuz Rafał

SKS - piłka ręczna

Poniedziałek 12.30-13.20

Wtorek 12.30-14.00

Środa 12.30-14.00

Łyskawa Renata

Dodatkowa matematyka

Poniedziałek 8.00-8.45

Madeja Małgorzata

Wyrównawcze 1b

Poniedziałek 11.35-12.20

Małochleb Renata

Strona internetowa

Telewizja szkolna

wg potrzeb.

ks. Miciniak Sylwester

Kółko liturgiczne

Środa 17.00-18.00

Miecznik Bartłomiej

SKS piłka nożna

Wtorek 7.10-8.00

Mikuszewski Grzegorz

Rozwijające fizyka

Dodatkowa przyroda

Poniedziałek 14.10-15.00 Czwartek 14.10-15.00

Ks. Nita Józef

Kółko biblijne

Piątek 17.00-18.00

Obrzut Paulina

Rozwijające plastyczno- mat kl. 2

Wyrównawcze kl. 2

Wtorek 12.20-13.20

Piątek 11.35-12.20

Olszewski Michał

Rozwijające chemia

Rozwijające chemia

 

Rozwijające chemia

Wtorek 7.00- 7.40

Wtorek 14.10-15.00/ co 2 tygodnie/

Czwartek 7.15-8.00

Onik Elżbieta

Zajęcia biblioteczne

Bajkoterapia kl. 1-3

Poniedziałek 12.20-13.20

Środa 8.00-8.45

Poniedziałek 12.20-13.20

Pasiecznik Rita

Zajęcia sportowe kl.3ABCD,

SKS piłka ręczna dz.

Środa 8.00-8.45

Piątek 13.20-14.10

Reiskittel Klaudia

Grupa charytatywna- kółko plastyczne

Poniedziałek 13.20-14.10

Rymek Barbara

Kółko teatralne 2 BC

Wtorek 8.00-8.45

Seruś Marta

Kółko historyczne 3 ACD,

Kółko historyczne kl. 3B

Dodatkowa historia

 

Poniedziałek 14.10-15.00

Wtorek 14.10-15.00

Czwartek 14.10-15.00/co 2 tygodnie/

Skalak Janina

LOP

Kółko przyr.—ekologiczne kl. 4-6

Środa 13.20-14.10

Czwartek 13.20-14.10

Słoboda Ewa

Wyrównawcze 1a

Poniedziałek 11.35-12.20

Stelmach Beata

Rozwijające j. ang kl 1b,

Rozwijające j. ang. kl. 1b

Wolontariat

Środa 13.20-14.10

Piątek 12.35-13.20

wg. potrzeb

Szostek Marta

Dodatkowa matematyka

Wyrównawcze matematyka /kółko mat

Wyrównawcze matematyka

Dodatkowa matematyka

Poniedziałek 8.00-8.45

Wtorek 14.15-15.00

Środa 8.00-8.45

Czwartek 8.00-8.45

Wiśniewska-Bochenek Maria

Kółko biologiczne

Czwartek 7.20 -8.00

Wojtal Marzena

Kółko j. niemieckiego 7ab

Poniedziałek 14.15-15.00

2014 Zajęcia Pozalekcyjne.
Powered by Joomla 1.7 Templates