Wyniki konkursu...

Wyniki konkursu ,,Jan Paweł II – syn Polskiej Ziemi”,

który został zorganizowany przez nauczycieli

Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie.

Grupa I klasy I-III – praca plastyczna:

I miejsce – Patryk Olszówka  - uczeń kl. II Szkoły Podstawowej  im. Kornela Makuszyńskiego w Ładnej,

opiekun p. Danuta Kloc

II miejsce – Katarzyna Błąd - uczennica kl. III Szkoły Podstawowej im. Heleny Marusarzówny w

Pogórskiej Woli, opiekun p. Monika Biały

II miejsce – Julia Górska – uczennica kl. I Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w

Łękawicy, opiekun p. Joanna Golanowska

III miejsce – Weronika Sarat– uczennica kl. I Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w

Szynwałdzie, opiekun p. Maria Chwistek

III miejsce – Szymon Drewecki – uczeń kl. II b Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w

Skrzyszowie, opiekun p. Małgorzata Madeja

Grupa II klasy IV-VI – album:

I miejsce - Natalia Bańbur uczennica - kl. VI b Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w

Skrzyszowie, opiekun p. Jolanta Gaweł

II miejsce – Kordian Koczwara - uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w

Ładnej, opiekun p. Jolanta Nowak

II miejsce – Oliwia Salamon – uczennica kl. V a Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w

Szynwałdzie, opiekun p. Agnieszka Guzy

III miejsce – Gabriela Łabędź – uczennica kl. VI a Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w

Łękawicy, opiekun p. Elżbieta Budzik

III miejsce – Patrycja Olszówka – uczennica kl. V Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w

Ładnej, opiekun p. Jolanta Nowak

Grupa III klasy VII-VIII  i 3 kl. gimnazjum – prezentacja multimedialna:

I miejsce – Julia Żurowska – uczennica kl. 3 gimnazjum  Szkoły Podstawowej im. Heleny

Marusarzówny w Pogórskiej Woli, opiekun p. M. Kraśniak

II miejsce - Martyna Kępowicz – uczennica kl. VII Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w

Szynwałdzie, opiekun p. Edyta Piotrowska

II miejsce – Dominika Zegar – uczennica kl. VIII Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w

Szynwałdzie, opiekun p. Edyta Piotrowska

III miejsce – Kacper Smoła – uczeń kl. VII  Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w

Ładnej, opiekun p. Renata Małochleb

III miejsce – Jakub Bednarski – uczeń kl. VII Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w

Szynwałdzie, opiekun p. Iwona Poręba

Wyróżnienie: Kacper Siciarz – uczeń kl. VII Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w

Łękawicy, opiekun p. Bernadetta Krajewska

Dziękujemy za udział w konkursie. Życzymy dalszych sukcesów.

2014 Konkursy szkolne.